0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
Луксузна Ѕид Монтирани 3 Модели на Само-затворање Допрете Месинг Време на Одложување Вода Допрете Хром Боја Одложување Тапа

Луксузна Ѕид Монтирани 3 Модели на Само-затворање Допрете Месинг Време на Одложување Вода Допрете Хром Боја Одложување Тапа

DEN 1132.00
DEN 1332.00
Това е достапна

Количина на стоки


[ Материјал ] : Месинг
[ Боја ] : Хром
[ Употреба ] : Миење Слив
[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија
(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.
(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.
(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.
(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.
(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација. Бразил клиент ве молиме да ни овозможи со CNPJ или CPF код за превозот.
Спедитор Дена
35-70
7-14
7-14
7-14
7-14
15-30
2-4
(1) Ние не сме одговорни за било која дестинација Обичај должност или увоз доход.
(2) Тоа ќе биде подобро ако може да ни каже што цената на фактурата ќе биде добро за вашите Сопствени.
(3) превозот на компанијата ќе плати тарифи однапред вообичаено, и потоа задолжен за вас, кога испраќање до вашиот дом, или можете да го изберете ставки за нагоре. Ве молиме не го одбие нив за дополнителни превозот обвиненија.
(1) Ако не сте задоволни кога ќе добиете предмети, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите.
(2) враќањето точка мора да биде во нови и некористени состојба со сите оригинални тагови и пакување.
(3) Ако стварта е неисправен по истекот на 30 Дена, вие се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот цена.
(1) ве Молиме бидете сигурни дека вашата предмети пристигна во добра состојба, а потоа потврди задоволни испорака.
(2) Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по сте го добиле на објектот и ја потврди.
(3) Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и да го оставите позитивен commentson вашето искуство со нас!
(4) Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас директно за помош, наместо поднесување на наплата барање. Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо! Ние не прифаќаме никакви НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ информации, инаку по продажба на услуги, ќе престане веднаш. Ве молиме да се разбере. Ви благодариме!
(5) Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
(6) Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Постојат 7 превозот друштво за избор : DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ, EMS, SF и Кина Пост Воздух Mail. Ако пакет тежина помала од 2 Кг и должината на полето кратко од 60 CM, можете да избор на бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
О : Доколку сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде попуст цена. Ви благодариме!
Xinli Санитарија Предводник Продавница
Веб-страница : www.aliexpress.com/store/101895
Контакт : Хенри
Тел : +86 130 5898 2176
Ве молиме имајте нашата продавница адреса или кликнете на врвот левата страна Add to Store Листа
.

Основните својства

Површина По Завршувањето:
Хром
Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број на Рачки:
Една Рачка
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Бренд Име:
xTruly
Ладно & Топла Вода:
No
Тип:
Окно-тркалање Гајтанот
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
X10220
Топли И Ладна Вода:
No
Тапа Планината:
Една Дупка
Функција:
Мерењата Чешми
Тежина На Пакет:
Стил:
Класичен
Површински Третман:
Полски

Додатоци на производот