0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-55 %
Shengweisi Месинг Бања Слив Миксер Допрете Европски Стил Допрете Црна Бања Тапа Топла И Ладна Вода Слив Тапа D

Shengweisi Месинг Бања Слив Миксер Допрете Европски Стил Допрете Црна Бања Тапа Топла И Ладна Вода Слив Тапа D

DEN 2066.00
DEN 4591.68
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Shengweisi
Површински Третман:
СЛОБОДАНКА/Полиран/Хром финиш
Инсталација Тип:
дек монтирани
Функција:
Никој
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тежина На Пакет:
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тапа Планината:
Една Дупка
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Број на Рачки:
Една Рачка

Додатоци на производот