0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-16 %
OOTDTY Силикони Заштитни Случај За Starline B9/B6/A61/A91 двонасочна Автомобил Далечинска Контрола

OOTDTY Силикони Заштитни Случај За Starline B9/B6/A61/A91 двонасочна Автомобил Далечинска Контрола

DEN 48.00
DEN 57.12
Това е достапна

Количина на стоки


Силиконски Заштитни Случај За Starline B9/B6/A61/A91 Двонасочна Автомобил Далечинска Контрола
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Силиконска заштита случај за автомобил далечински управувач. Лесно може да се повлече во текот на вашиот клуч. Дава вашиот клуч сосема нов изглед. Истовремено штити домување од гребнатини. Спецификации : Модел : B9 Материјал : Силикон Боја : Зелена/Жолта/Сина/White/Black (Изборен) Големина : 7.5×4cm/2.95×1.57 во (Прибл.) Количина : 1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X Автомобил Далечински Управувач Силикони Случај (автомобил далечинскиот управувач не е вклучена.) (Нема мало пакет)

Основните својства

is_customized:
NO
Бренд Име:
OOTDTY
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Големина:

Додатоци на производот