0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
Markless Мода Мрачно Кошула Мажите Долг Ракав Бизнис Секојдневен Кошула Машки Тенок Стојат Јака camisa masculina CSA8509M

Markless Мода Мрачно Кошула Мажите Долг Ракав Бизнис Секојдневен Кошула Машки Тенок Стојат Јака camisa masculina CSA8509M

DEN 1579.00
DEN 2632.32
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон,Viscose
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
CSA8509M
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
Markless
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Јака:
Стенд
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Големина:
M, L, XL, XXL
Материјал:
60% Lyocell влакна,30% Viscose,10% Најлон
Стил:
Бизнис Кошула, Секојдневен Кошула

Додатоци на производот