0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Најновите 1.2 m еден кристално бакар Слушалка Кабли приклучок за Слушалки Жица HIFI Слушалки Линија за Shure SE215/315/535/846/UE900

Најновите 1.2 m еден кристално бакар Слушалка Кабли приклучок за Слушалки Жица HIFI Слушалки Линија за Shure SE215/315/535/846/UE900

DEN 499.00
DEN 623.52
Това е достапна

Количина на стоки


Најновите 1.2 m еден кристално бакар Слушалка Кабли приклучок за Слушалки Жица HIFI Слушалки Линија за Shure SE215/315/535/846/UE900 Функција :
1. Име на производ : HIFI слушалка заменливи MMCX надградба на кабел
2. Бренд : FENGRU
3. Производ модел : LCK1263
4. Bluetooth Верзија : Не Поддржуваат
5. Кабел Lenght : 1.2 M
6. Поврзете Приклучок : 3.5 mm
7. Кабел интерфејс : MMCX интерфејс
8. Дали со микрофон : Нема Ставка Слика :

Основните својства

Големина:
120cm
боја:
Пинк
Број На Модел На:
LCK1263
Бренд Име:
FENGRU
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Пакет:
No
Материјал:
еден кристално бакар
Примена:
За Shure pin серија (535/215 итн.)
Приклучете:
3.5 mm

Додатоци на производот