0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Оригиналниот JBMMJ MJ100 Hight Квалитет на Метал Во Уво Слушалки за Во уво Слушалка HD HiFi Слушалки Добар Звук

Оригиналниот JBMMJ MJ100 Hight Квалитет на Метал Во Уво Слушалки за Во уво Слушалка HD HiFi Слушалки Добар Звук

DEN 287.04
Това е достапна

Количина на стоки


Спецификации :
Тип : во уво
Диск единица : Ø9mm
Осетливост : 98d B(S. P. L во 1 KHz)
Отпорност : 16Ω
Фреквентен Опсег : 20 Hz-20k Hz
Номинална Моќност : 3m W
Max Моќност : 5m W
Кабел должина : 1.2 m
Приклучок : Ø3.5mm
Боја : Сина /Сива
Пакет Се Вклучени :
1pc mj100 слушалка
1pc пренослива торба

Основните својства

Број На Модел На:
BMMJ-MJ100
Функција:
Спорт,За iPod,За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки
Линија Должина:
1.2 m
Приклучок Тип:
Линија Тип
Водоотпорен:
No
Чувствителност:
98±3dB
Безжичен:
No
комуникација:
Жичен
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Отпорот:
16Ω
Безжична Тип:
Никој
Бренд Име:
JBMMJ
Активен Бучава Отказ:
No
Стил:
уво кука
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Конектори:
3.5 mm
Со Микрофон:
No
Vocalism Принцип:
Динамичен
Контрола На Копчето:
No
Поддршка СТАН:
No
Контрола На Јачина На Звук:
No
Пакет:
No
Употреба:
Мобилен Телефон
Функција:
За Рутински Канцелариска Работа, Преносни
Времето на пазарот:
2016 година

Додатоци на производот