0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-8 %
За Fitbit Полнење 2 Замена Бендови, Класичен TPU+ Вистинска Кожа Wristband Со Метални Конектори, Фитнес Рака за Полнење 2

За Fitbit Полнење 2 Замена Бендови, Класичен TPU+ Вистинска Кожа Wristband Со Метални Конектори, Фитнес Рака за Полнење 2

DEN 425.00
DEN 462.24
Това е достапна

Количина на стоки

Нова Идеја Гроздобер Дизајн : Совршена комбинација од кожа и TPU, 100% супер меки вистинска кожа и против пролизгување TPU Материјал . Против пролизгување : Обезбедување на штета на вашата кожа во текот на носење. Дише Дизајн : Оваа класична замена wristbands имаат 125 дише воздух дупки да ги споделите вашите види бендови повеќе удобен и лесен кога спортски, трчање, работа или вршење на други активности на отворено, велат збогум на испотени. Врвка за околу Големина : Една големина дизајн за повеќето луѓе, без разлика на млади, на возраст, мажи или жени , за врвка за околу големината 5.5" - 8.1 ". Прецизни повеќе алтернативни дупки ви овозможи да се прилагоди на соодветна големина, со удобно чувство на допир на вашиот зглоб. Dual Материјал Структура : Оваа замена бенд поседува dual материјал структура за максимална издржливост и флексибилност. Вистинска кожа интегриран со термопластични полиуретан, дозволувајќи им на подолго траење, и удобно се вклопуваат за секоја ситуација.

Основните својства

Тип:
види рака
Бренд Име:
OULUCCI

Додатоци на производот