0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-26 %
HIPERDEAL Нова Престолнина, Држачи за Полнење на обвинителна Клупа За Asus ZenWatch WI500Q Smart Watch Со USB Кабел 18Jan15 Капка Брод F

HIPERDEAL Нова Престолнина, Држачи за Полнење на обвинителна Клупа За Asus ZenWatch WI500Q Smart Watch Со USB Кабел 18Jan15 Капка Брод F

DEN 407.00
DEN 550.08
Това е достапна

Количина на стоки


Лулка Држачи за Полнење на обвинителна Клупа За Asus Zen Watch WI500 Q Smart Watch Со USB Кабел
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Тоа се направи вашиот Smart Watch полнење стане поудобно
Материјал : Пластика
Компактен и лесен Дизајн ,Погодно за патниците и за бизнис-корисници
Моќ за заштита коло вклучени
Е применливо : За Asus Zen Watch WI500 Q Smart Watch
Кабел должина : 100cm
Боја : Црна
Пакетот Вклучува : 1pcs Полнење Клупа (без мало пакет) 1 PC USB Кабел

Основните својства

Тип:
Полначи
Бренд Име:
HIPERDEAL
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Функција:
/
Јазик:
/
Компатибилност:
/
Количина:
1
Материјал:
пластични
Применливи:
За Asus ZenWatch WI500Q Smart Watch
Должина на кабел:
100cm
боја :
Црна

Додатоци на производот