0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-43 %
V10 Smart Хривнија отчукувањата на Срцето крвен притисок smart wristband фитнес тракер pedometer smart бенд часовник pk ми бенд 2 Pk fitbit

V10 Smart Хривнија отчукувањата на Срцето крвен притисок smart wristband фитнес тракер pedometer smart бенд часовник pk ми бенд 2 Pk fitbit

DEN 1379.00
DEN 2419.20
Това е достапна

Количина на стоки

Карактеристики : Женски физиолошки период потсетник Брои-Долу и Стоперката Аларм colock и настани потсетник за Водење на чекање и Мулти-екран на чекање 24 часа континуирана крвен притисок следење 24 часа континуирана отчукувањата на срцето следење Замор тест,Чекор Conut Калории,Километражата Повик за потсетување,се Одбие повик,Wechat движење,Известување Спиење Мониторинг,Sedentary потсетник Телефон следење,Фотографија отчукувањата на Срцето предупредување APK Јазик : англиски ,француски, германски ,италијански, Јапонски ,корејски, руски ,Поедноставен Кинески, шпански , Виетнамски Пребарување на име "H бенд" во App Store или Google Play за да ја преземете СТАН ЗАБЕЛЕШКА : Ако бразлетна е влажно или потење, извадете ја и оставете ја да се исуши темелно пред да носи тоа повторно. Чистење на нараквица со благ сапун почиста (на пример Cetaphil или Aquanil). Од време на време ќе прстен надвор, нека ја врвката за околу здив.
Не можете да се носат на бања .
Спецификација :
Производ модел : V10 врвка за околу обемот : 145-190mm Случај meterial : PC Рака материјал : TPE пренос на Податоци : РАНЛИВИТЕ 4.0 Sync Тежина : 24g температурата на работа : -20-+55 Димензии : 250*21*13mm се Прикаже : 0.96"OLED Поддршка оперативен систем : Andriod 4.4 и IOS 8.0 и над Батеријата : 150mah Полнење време : 1.5 h Операцијата на владата : допир контрола

Основните својства

Случај Материјал:
Пластични
водоотпорен одделение:
Професионални Водоотпорен
Модел:
V10
Функција:
Passometer,Социјалните Медиуми Известувања,Порака За Потсетување,Спиење Tracker,Активност Tracker,Отчукувањата На Срцето Tracker,Аларм,На Крвниот Притисок,Повик За Потсетување,Фитнес Тракер,Притисни Порака
Екран Тип:
Боја LCD
Екран На Допир:
Yes
Стил:
Спорт
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Бендот Кој Се Одвојува:
Yes
Јазик:
Англиски
бендот материјал :
Силика
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
BINYEAE
Екран Стил:
Правоаголникот/Плоштад-форма

Додатоци на производот