0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-27 %
100pcs/многу универзално леќа јаже Леќа Капа Чувар леќа капа линија За Сите Капа Носителот Безбедност

100pcs/многу универзално леќа јаже Леќа Капа Чувар леќа капа линија За Сите Капа Носителот Безбедност

DEN 911.00
DEN 1248.00
Това е достапна

Количина на стоки


Леќа Капа Чувар За Сите Канон Nikon, Sony Pentax
Воведување на :
Cap Keeper е еластична јамка, која обвива околу леќа барел на камерата со леќа капа поводник. Тоа го спречува леќа капа на косата со лепило, поддржан од дискот во прилог на ззп. Cap Keeper е дизајниран за SLR фото апарати со заменлив леќи и видео камери.
Карактеристики&спецификации :
Едноставно решение за да никогаш не завршува проблемот .Каде е камери капа? Немојте да се грижите за губење на капа повеќе.Обидете се оваа прифатлива уште корисна направа на вашата камера денес!!
-Го спречува леќа капа на косата
-Лепило –назад диск за да ја прикачите на ззп
-Работи на камерата наведени на насловот
-Еластична јамка за да се заврши околу леќа барел
-Проверете го ова видео за јасни инструкции
Боја : Црна
Состојба :
Овој објект е 100% Сосема нов
Пакетот вклучува :
Леќа Капа линија x 100
следење на број x 1

Основните својства

Компатибилен Бренд:
КАНОН,Pentax,Сигма,NIKON,Sony, Minolta,Samsung,Fuji,Casio
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Haosim
Број На Модел На:
леќа капа линија

Додатоци на производот