0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Apoepo Црна Патент Кожа Платформа Долги Чизми 2018 Супер Висока 20CM Ноќен Клуб Носи Чизми Секси Чипка-до Над колената чизми

Apoepo Црна Патент Кожа Платформа Долги Чизми 2018 Супер Висока 20CM Ноќен Клуб Носи Чизми Секси Чипка-до Над колената чизми

DEN 4378.00
DEN 5472.00
Това е достапна

Количина на стоки


Weclome на нашата продавница!!!ние може да ви помогне да добиете најновите топли
продажба дами високи потпетици
чевли,чизми , сандали ...Може да се купи нешто што ќе
сакате,само што неочекувано.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобар qualitry дека можеме.
Сите наши производи се произведени со современа опрема
и строга КК процедури со цел да се обезбеди висок квалитет.
Големина На Табелата
Слики покажуваат
Плаќање
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ние ја прифати кредитна картичка,western union, momey грам, банкарски трансфер и зачувам. можете да ги најдете методи за плаќање подолу "купи сега".Ако треба да се плати преку други методи на плаќање,pls контактирајте со нас слободно.Сите плаќање ќе се зачувам,pls воопшто не грижете се за нешто.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот :
Ние поддршка пратката Кина Пост ,хонг конг пост ,e Packet , пост NL и така натаму ,тоа можеме да го направиме бесплатен превозот .
Брза испорака метод е EMS,курирската служба DHL.Времето за испорака на EMS е околу 5-7 дена. Времето за испорака на DHL е околу 5 дена.
Пакетот ќе бидат означени како "подарок", или "пример" за лесно царинење,и напишете вредност толку ниско, како е можно.
Политика На Враќање :
Размена Само
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни превозот надомест.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важна за нас.Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,pls остави добар фидбек.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Ние ќе го проверат квалитетот внимателно пред да го испратите надвор, а сакате да уживате во вашето купување.
Ви посакувам среќен шопинг!!!!!!!!!

Основните својства

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Моден Елемент:
Рим
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Бренд Име:
Apoepo
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Вратило Материјал:
Микрофибер
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Платформа Висина:
5-7cm

Додатоци на производот