0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2 парчиња од не ' рѓосувачки челик Фудбал Судијата Знаме со Торба Фудбалски Судија Странична Спортски Натпревар фудбал Linesman Знамиња Судијата

2 парчиња од не ' рѓосувачки челик Фудбал Судијата Знаме со Торба Фудбалски Судија Странична Спортски Натпревар фудбал Linesman Знамиња Судијата

DEN 335.52
Това е достапна

Количина на стоки


start Isv Module Wrap12060
end Isv Module Wrap12060
2 парчиња од не ' рѓосувачки челик Фудбал Судијата Знаме со Торба Фудбалски Судија Странична Спортски Натпревар фудбал Linesman Знамиња Судијата
Карактеристики :
Флуоресцентна боја ткаенина.
Сунѓерот рачка, удобно да се одржи.
Торбичката за да бидат организирани.
Спецификации :
Материјал : Сунѓерот + платно
Знаме големина : 47 * 33 cm / 18.5 * 13.0 во
Јарболот должина : 50 cm / 19.7 во
Пакет Листата :
2 * Фудбал Судијата Знаме
Превозот :
1. Ако адреса е непотврдени ние не сме да биде одговорен за тоа. Тоа е многу безбедна врата до врата услуга, повеќето countrys никогаш не се проблем со сопствени. (Ве молиме оставете го вашиот телефон со цел да се дозволи mail вработените се поврзете со вас) ако вашата адреса е припаѓале на "друга земја", ве молиме да се поврзете со мене да знаете за детали на бродот цена.
2.во нормален, кинески воздух пошта е за 9-18 работни дена. Но, тоа може да биде за 45days, ако не е обичај проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката .
3.во нормален, ЕМС воздух пошта е за 7-15 дена, но тоа може да биде за 30days., ако постои обичај проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката .
4.за кинескиот воздух mail, тоа не е примено по околу 18bussiness дена, за ЕМС воздух mail, тоа не е примено по околу 13 бизнис дена, ве молиме да се поврзете со нас, дозволете ни да се прашате на кинеската поштата за да ги проверите деталите . јас сум многу жал да предизвика вашиот непријатности, ви благодарам.
Купувачот Забелешка
1.тоа е подобро за купувачот да имаат детален приказ на ставки' опис пред купување.
2.ако најдете нешто што не го разбираат , ве молиме да се поврзете со мене , може да изберете "на разговор" или "систем е-пошта", јас ќе ви одговори штом ќе може да.
3.кога ќе добиете предмети,ако не е проблем,ве молам помогнете ми потврди нарачката ,и ми даде позитивни повратни информации со 5 целосна ѕвезда.ви благодариме
4.кога ќе добиете предмети,ако се најде некој проблем,ве молиме да не ја напушти негативни или природни повратни информации директно ,ве молиме да се поврзете со мене за да ми даде можност да се справи со тоа за вас , бидејќи вашето задоволство е наша извршување.ви благодариме.
Нашата деловна политика на враќање :
1.Купувачот може да го врати во рок од 7 дена, ако не ви се допаѓа тоа или кој било друг проблем. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 7 дена од денот на доставувањето да се Врати во Промет пред да се врати на објектот, во спротивно, се врати ќе биде одбиена.
2.Превозот и ракувањето е неповратни.
3.Купувачот плаќа врати превозот.
4.За да побарате враќање ве молиме ни e-mail
5.Сите се враќа мора да ги придружуваат сите пакување и ги вклучуваат сите додатоци која во придружба на пратката. Ние го задржуваме правото да го одбие секој се враќа ако правилно упатства не се следи.

Основните својства

Гумени:
No
Бренд Име:
XUANGOUXGCN
Материјал:
ПВЦ
Изведени Серија:
изберете работ пронаоѓач
Применливи Луѓе:
Мажи
Топката Големина:
5
Број На Модел На:
изберете работ пронаоѓач

Додатоци на производот