0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Бохемски Геометриски Шарени Троседот Крпа Сина Plaid Декорирани Троседот Ќебе Мода Чаир, Троседот Покритие за Дневна Соба Жанила Нишка

Бохемски Геометриски Шарени Троседот Крпа Сина Plaid Декорирани Троседот Ќебе Мода Чаир, Троседот Покритие за Дневна Соба Жанила Нишка

DEN 2179.00
DEN 2420.64
Това е достапна

Количина на стоки


Бохемски Геометриски Шарени Троседот Крпа Сина Plaid Декорирани Троседот Ќебе Мода Чаир, Троседот Покритие за Дневна Соба Жанила Нишка
Бохемија стил троседот маска
Пет видови на различни бои мозаик, покажува патот убава глетка.
За да креирате топло срце на атмосферата.
Ви благодарам многу за lithe и доброто крпа уметност достигнување на нашите шарени живот,
Нека ни слободно да уживаат во чувството на леснотија и удобност.
Употребата е многу широк, може да се користи како креветот маска, кревет крајот, но исто така и за покривање на троседот, кога на маса крпа, не тепих,
Исто така, може да се промени за завесата, овој прекрасен модел, да ги направиме нашите дома да се загрее.
______________________________________________________________________________________ ____ _ _______ __ ____ __
Парчиња материјал употреба на жанила дава чувство на дебели дома текстилни ткаенини, овој вид на материјал е многу популарна во странски земји, без разлика Дали тоа е да се направи креветот маска, троседот крпа, кревет крајот ќебе или стави во автомобил, канцеларија, употреба на различни, едноставна! ______________________________________________________________________________________ ____ _ _______ __ ____ __ Големината 150*190 см ( Рачна машина за производство, а со тоа и различни количества на производи Големина може да има околу 3% грешки, е нормален феномен ______________________________________________________________________________________ ____ _ _______ __ ____ __ На chromatism Онлајн шопинг е проблемот на боја разлика, која е неизбежна, ние ќе се обидеме да се направи подобро, но не може да гарантира дека не постои боја разлика! ______________________________________________________________________________________ ____ _ _______ __ ____ __ Главата на Ова ќебе е многу стар ткаење машини, дневно по единица на производство е многу ниска, неизбежно е дека скокач, конец, свила и други несовршена фактори, примените стоките можат да бидат отсечени од себе, не влијае на користењето ______________________________________________________________________________________ ____ _ _______ __ ____ __ Сите за чистење Во топла вода се мијат, сува чиста, машина перат, машина за миење, ве молиме изберете мека датотека!
бидете внимателни : материјалот сушен лесно да има статични омекнување агент може да се чистат со Про
Ако ви треба други видови на производи, можете да кликнете на стрелките на логото да ловат вашиот омилен
превозот
1.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 7 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
2.Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
3.Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.
4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
5.Ако имате свој фаворит курир, ве молиме контактирајте ме.
повратни информации 1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2.ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации,5 ѕвезди е најдобро,ви благодарам.
3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Образец за заштита на кодот на Шаблон заштита кодот

Основните својства

Спецификација:
150x190cm
Бренд Име:
Бран Ризик
Материјал:
Жанила
Шема:
Извезена
Стил:
Пастирски
Шаблон Тип:
Plaid
Производство:
софа крпа
Применливи Троседот:
Еден-седишта Троседот
Големина:
as the detail
Број На Модел На:
2018115
Софа покрие производ:
Диван set (ја покриваат целата троседот)
Применливи објект:
комбинација троседот
Големина:
150*190cm
Шема:
геометриски модел
Текстурата на материјалот:
Жанила
Стил:
нови класици

Додатоци на производот