0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Davie Калибрации Decryptor v1.0 + PRS Датотеки за паккар

Davie Калибрации Decryptor v1.0 + PRS Датотеки за паккар

DEN 14400.00
DEN 19200.00
Това е достапна

Количина на стоки


Тоа служи за да ја декриптирате калибрација датотеки од Паккар, со цел да ги измените параметрите.
Производот го само за ЕДЕН КОМПЈУТЕР ИНСТАЛАЦИЈА

Основните својства

Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Ширина:
1inch
Напон:
1
Материјал Тип:
1
Објектот Висина:
1inch
Хардвер Верзија:
1
Верзија На Софтвер:
1
Бренд Име:
SpecDiag
Специјални Функции:
WIFI
моќност:
1
Електронски:
Yes
Тип На Објект:
Софтвер

Додатоци на производот