0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Термо Кинг Wintrac 5.7

Термо Кинг Wintrac 5.7

DEN 3600.00
DEN 4800.00
Това е достапна

Количина на стоки


започнете Linde/Jungheinrich/Уште/Liebherr/Widos/Valtra/Cla.. Techstream Keygen Алатка Сите Верзија за тојота SIS 2012-2016 keygen Linde мотокар Keygen Lexcom Linde keygen Нова Холандија Електронски Услуги Алатки (CNH EST 8.4).. Детроит DDDL &DDRS&DDDE 7 X Verison Keygen Doosan e Doctor Мотор Дијагностички keygen 2.3.5.6 v [.. За wabco ДИЈАГНОСТИЧКИ KIT (WDI) Linde Jungheinrich Liebherr Valtra Widos Уште Com..
крајот
започнете Tadano Резервни Делови Каталог 2016 - Кранови - Карго В.. DENSO ДИЈАГНОСТИЧКИ KIT (PYTHON) Jungheinrich Дијагностички Kit (ЈУДИТ-4 INCADO) DEUTZ ДИЈАГНОСТИЧКИ KIT (DECOM) за EMR2-3-4 Целосна лев.. Noregon JPRO Комерцијални Флота Дијагностика 2016v2.2.. НОВО! Noregon JPRO Комерцијални Флота Дијагностика 201.. For Scania SDP3 2.28 Diagnos & Програмер +activati.. Eaton Услуга Ranger v4.2+2016 база на податоци Engineerin.. MUT III (Fuso верзија) ФМС-E14-3 (дијагностички syste.. Моторни Тешки Камион Услуга v13 Hino Дијагностички e Xplorer 2 - Hino DX2 1.1.16.8 + Д.. PSI Power Link v1.2+keygen Влијание 2016+Истечен попуштат За Volvo AGCO ДИЈАГНОСТИЧКИ KIT (CANBOX) CLAAS ДИЈАГНОСТИЧКИ KIT (CANBOX)
крајот Нови Функции во Win Trac 5.7 : Ажурирања додадени за поддршка на оперативниот СИСТЕМ+ 9.5. Поддршка Контролер верзии : D070,D080,F020,F014,F012,C052,B056 Поддршка HMI Верзии : 6518, 75 C0. Други Контролер Верзија : VPRS 544.102 и 308.10. Дополнителни ажурирања додадени за поддршка на Touch Print data logger. GDT Верзија : 010077 ALM Верзија : 010035 ЗАБЕЛЕШКА : Win Trac 5.7 се компатибилни со Windows 8/8.1 ОС. Регионот : Сите региони Јазици : англиски оперативен СИСТЕМ : Win7 x32, Win7 x64, Win XP,8,10 Количество на CD : 1 CD Датум на ажурирање : 11/2016

Основните својства

Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
1
Напон:
1
Објектот Висина:
1inch
Хардвер Верзија:
1
Верзија На Софтвер:
1
Бренд Име:
SpecDiag
моќност:
1
Тип На Објект:
Софтвер
Специјални Функции:
Bluetooth

Додатоци на производот