0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
мачка Мотокар 2017 ЕВРА Работилница Прирачници

мачка Мотокар 2017 ЕВРА Работилница Прирачници

DEN 12600.00
DEN 16800.00
Това е достапна

Количина на стоки

Мачка Лифт Камиони MCFE 2017 Работилница опис на каталогот :
Мачка Forklifts & СКЛАД КАМИОНИ работилница прирачници.
Рака Палета
Електрични Модели
Перница Гума
Smal Пневматски 1-5 тон
Голем Пневматски 6-16 тон
Регионот : ЕВРО Јазици : англиски оперативен СИСТЕМ : VISTA, Win7 x32, Win7 x64, Win98, Windows 8/10 x32/x64, Win Japan, Win NT, Win XP Количество на CD : 1 ДВД Податоци на ажурирање : 8/2017

Основните својства

Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Ширина:
1inch
Напон:
1
Материјал Тип:
1
Објектот Висина:
1inch
Хардвер Верзија:
1
Верзија На Софтвер:
1
Бренд Име:
SpecDiag
моќност:
1
Електронски:
Yes
Специјални Функции:
Bluetooth
Тип На Објект:
Софтвер

Додатоци на производот