0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-16 %
1PC Плута Шише Вино LED Соларен Погон Смисла Светлина Отворено Виси Градината Светилка За Партија Двор Патио Пат Декорација P10

1PC Плута Шише Вино LED Соларен Погон Смисла Светлина Отворено Виси Градината Светилка За Партија Двор Патио Пат Декорација P10

DEN 194.00
DEN 230.88
Това е достапна

Количина на стоки


Овој соларен погон светилка може автоматски да светне кога ноќта доаѓа и автоматски исклучи кога сонцето изгрева. Со оваа светилка, вашиот двор ќе биде многу убава и топла светлина ќе ве доведе до дома.
Карактеристики :
Соларен погон, повеќе еколошки.
Автоматски светне и да го исклучите, повеќе погодно.
Шише со плута топ, интересни и сите натпревар.
Виси дизајн, флексибилни за да ги красат дворот.
Спецификации :
Светла боја : бела
Батерија : 600mah
Време на полнење : 6-8 часа
Работно време : 8 часа
Отпорност на вода : IP44
Боја : Сина, зелена, црвена, виолетова, троа e
Материјал : Пластика
Соларен панел големина : 3 * 2.5 cm / 1.2 * 1 во (L * W)
Објектот големина : 7.8 * 23 см / 3.1 * 9.1 во (D * H)
Тежина на секоја светилка : 98 g / 3.4 оз
Пакет големина : 23.5 * 16 * 16 cm / 9.3 * 6.3 * 6.3 во (L * W * H)
Пакет тежина : 140 g
Пакет листата :
1 * Виси светилка
1 * упатство (англиски)

Основните својства

Емитуваат Боја:
боја случаен избор
Бренд Име:
Hapeisy
Е Светилки Вклучени:
No
Соларни Ќелии Тип:
Литиум Батерија
Напон:
6V
сертификација:
RoHS,CCC
Тело Материјал:
ПВЦ
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Куќа
Заштита Ниво:
IP44
База Тип:
Никој
Гаранција:
1
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
соларни шише светлина
Карактеристики:
соларни шише светлина
Употреба:
За итни случаи
Извор На Енергија:
Сончевиот

Додатоци на производот