0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Предни Диск Сопирачки Роторот Guard Покрие Заштитник Заштита За KTM EXC125 EXC200 EXC-F250 EXC300 EXC-F350 EXC450 EXC500 -2017

Предни Диск Сопирачки Роторот Guard Покрие Заштитник Заштита За KTM EXC125 EXC200 EXC-F250 EXC300 EXC-F350 EXC450 EXC500 -2017

DEN 1469.00
DEN 1632.00
Това е достапна

Количина на стоки


Предни Диск Сопирачки Роторот Guard Покрие Заштитник
100% Сосема Нов
Боја : Како на сликата
Материјал : Пластични и Алуминиумски
Уникатен дизајн ви овозможува да го смените гума или накладките, без отстранување на диск маска
Заштита на вашите предни сопирачки дискови од карпи, четка и остатоци за време на вашиот возење.
Ја спречува кал и нечистотија од добивање на диск, па вашите сопирачки функционира правилно во калливата трка.
Тенок и мала тежина дизајн нема да влијае на постапување на велосипед Продолжен покриеност штити кочница caliper
Маски се изградени од полипропилен
Погоден за сопирачки дискови до 275mm кол.
Лесно да се инсталира
монтажа заменува левата страна предните тркала spacer.
овој производ е дизајниран да се вклопуваат оем тркала
Одговара :
125-530 SX/SX-F/XC/XC-F 15-17
125-530 EXC/EXC-F 16-17
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Основните својства

Бренд Име:
CAKEN
Објектот Дијаметар:
30cm
Име На Модел:
1707221016
Материјал Тип:
Пластични и Алуминиумски
Објектот Должина:
27cm
Објектот Ширина:
27cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови

Додатоци на производот