0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Cyleto Мотоцикл Предните и Задните Сопирачки, Влошки за Хонда XL1000 Varadero 1000 1999-2006 CBR1100 XX CBR 1100 XX Blackbird 1997-2008

Cyleto Мотоцикл Предните и Задните Сопирачки, Влошки за Хонда XL1000 Varadero 1000 1999-2006 CBR1100 XX CBR 1100 XX Blackbird 1997-2008

DEN 474.72
Това е достапна

Количина на стоки

Cyleto Директни Продавница ДАДЕ БЕЗБЕДНО ПАТУВАЊЕ!!! Опис На Производот
Карактеристики :
- Се користи напредни материјали за да се намали бучавата и вибрациите за тоа му се даде на возачот удобно патување.
- Обезбеди исклучително запирање на моќ и со голема издржливост под сите јава состојба(нечистотии, прашина, вода и остатоци).
- Произведени од страна на водечките производителот, да обезбеди безбедно запирање и накладките наменета за диск сопирачки за да се намали носат.
Компатибилност :
Хонда XL100-апарат vx/VY/V1/V2 Varadero - Не ABX Модел
1999-2002
Хонда XL100 V3/V4/V5/V6 Varadero Не ABS
2003-2006
Хонда CBR1100 XXV/XXW/XXX/XXY/XX1-6 Blackbird
1997-2008
Хонда GL1800 А1-А5
2002-2009
Хонда GL1800 6/7/8/9/Блескав
2006-2013
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.
Било какви прашања ве Молиме Кликнете Тука за да го Производ Слика
Слика како примерок
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Основните својства

Година:
1999-2013
Објектот Тежина:
600g
Бренд Име:
cyleto
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Полу-метален Органски
Специјални Функции:
Заменете EBC Код FA261
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
3C273273273
Позиција:
Предните и Задните
Пред Димензија:
115.60 x 41 x 8.30 mm
Задните Димензија:
115.60 x 41 x 10.40 mm
Гаранција За Квалитет :
Yes
Пакетот Вклучува:
До Вас(Изберете Боја)
боја:
Како на сликата покажа(Вистински Фотографии)

Додатоци на производот