0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Накладките за Benzhou Сити Star Ретро Ѕвезда 50cc Формула Еден 50cc YY50QT Формула 2000 3000 4-мозочен удар

Накладките за Benzhou Сити Star Ретро Ѕвезда 50cc Формула Еден 50cc YY50QT Формула 2000 3000 4-мозочен удар

DEN 335.52
Това е достапна

Количина на стоки

Накладките за Benzhou Сити Star Ретро Ѕвезда 50cc Формула Еден 50cc YY50 QT Формула 2000 3000 4-мозочен удар
Спецификација : Овој производ е погоден за следните модели Сити Star 50cc 4 мозочен удар (YY50 QT) Формула 2000 50cc 4-мозочен удар (YY50 QT-6 A) Формула 3000 50cc 4 удар Формула Еден 50cc 4-мозочен удар (YY50 QT-6) Ретро Ѕвезда 50cc 4-мозочен удар (YY50 QT-15) YY50 QT 4-мозочен удар Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена

Основните својства

Име На Модел:
50
Објектот Дијаметар:
10cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Тежина:
200g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Година:
50
Објектот Должина:
10cm
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Специјални Функции:
Диск лист
Материјал Тип:
Челик
Motobike Направи:
Јамаха

Додатоци на производот