0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
beler 2 парчиња предното или Задното накладките Одговара за Suzuki RM125 RM250 Хонда XR250R CR125R Јамаха YZ125 YZ250 Kawasaki KX500 KLX650R

beler 2 парчиња предното или Задното накладките Одговара за Suzuki RM125 RM250 Хонда XR250R CR125R Јамаха YZ125 YZ250 Kawasaki KX500 KLX650R

DEN 479.52
Това е достапна

Количина на стоки

2 парчиња предното или Задното накладките Одговара за Suzuki RM125 RM250 Хонда XR250 R Јамаха YZ125 Kawasaki KX500
Состојба : 100% нов Материјал : Полу-Метален Азбест Слободни Позиција : Предна / Задна Објект се вклучени :
2 x накладките (предното или Задното како ваш избор) Компатибилен Со :
Погоден за општи или комунални употреба.
Одговара за Хонда CR125 R / CR250 R / CR500 R 1995-2001
Одговара за Хонда CRF230 L 2008-2009
Одговара за Хонда CRF230 M 2009
Одговара за Хонда XR250 R / XR400 R 1996-2004
Одговара за Хонда XR250 L 1993-1996
Одговара за Хонда XR600 R 1993-2000
Одговара за Хонда XR650 L 1993-2013
Одговара за Хонда XR650 R 2000-2007
Одговара за Kawasaki KX125 1995-2005
Одговара за Kawasaki KLX250 S 2006-2007
Одговара за Kawasaki KX250 1995-2007
Одговара за Kawasaki KLX300 R 1997-2007
Одговара за Kawasaki KLX400 R / KLX400 SR 2003
Одговара за Kawasaki KX500 1996-2004
Одговара за Kawasaki KLX650 R 1996
Одговара за Suzuki RM125 / RM250 1996-2008
Одговара за Suzuki д-р-Z400 E 2000-2007
Одговара за Suzuki д-р-Z400 S 2000-2013
Одговара за Suzuki д-р-Z400 SM 2005-2013
Одговара за Јамаха YZ125 / YZ250 1998-2002
Одговара за Јамаха YZ250 F / WR250 F / WR426 F 2001-2002
Одговара за Јамаха WR400 F 1999-2000
Одговара за Јамаха YZ400 F 1999
Одговара за Јамаха YZ426 F 2000-2002
Ова Е Резервни Замена на Објектот, Но Не и Вистински ве Молиме имајте во предвид :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) На бојата на производот може да биде разлика од слика се должи на светлина и на екранот.
Функција :
1)се Полу-метален накладките, работат добро во сите услови, и имаат висока отпорност на топлина и други елементи.
2)Ова е доволно да се замени влошки на предни и задни дебеломер
3) Анти-абразивни, трајни употреба.
4) Стабилен коефициент на триење.
5) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Основните својства

Бренд Име:
beler
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
-
Објектот Тежина:
0.135kg
Материјал Тип:
Полу-Метален Азбест Слободни
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност
одговара 1:
За Хонда CR125R / CR250R / CR500R 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001
Се вклопат 2:
За Хонда CRF230L 2008 2009
Одговара 3:
за Хонда CRF230M 2009
Одговара 4:
за Хонда XR250L 1993 1994 1995 1996
Одговара 5:
за Јамаха YZ400F 1999
Одговара 6:
за Kawasaki KLX250S 2006 2007
Одговара 7:
за Kawasaki KLX650R 1996
Одговара 8:
за Kawasaki KLX400R / KLX400SR 2003
Одговара 9:
за Suzuki д-р-Z400E 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007

Додатоци на производот