0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Накладките за AGM GMX 450cc (QM50QT-6A) GMX 500cc (QM50QT-6A(А))

Накладките за AGM GMX 450cc (QM50QT-6A) GMX 500cc (QM50QT-6A(А))

DEN 335.52
Това е достапна

Количина на стоки

Накладките за AGM GMX 450cc (QM50 QT-6 A) GMX 500cc (QM50 QT-6 A(А))
Спецификација : Високо квалитетен диск кочница Овој производ е погоден за QM50 QT-6 A 50cc. Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена

Основните својства

Година:
50
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Дијаметар:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Материјал Тип:
Челик
Име На Модел:
50
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
200g
Специјални Функции:
Диск лист
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Motobike Направи:
Јамаха

Додатоци на производот