0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-13 %
За Победа Чекан S 2008 2009 2010 2011 2012 Чекан 2008-2011 Чекан 8 Топка 2010 2011 Мотоцикл Накладките Предни Задни

За Победа Чекан S 2008 2009 2010 2011 2012 Чекан 2008-2011 Чекан 8 Топка 2010 2011 Мотоцикл Накладките Предни Задни

DEN 522.00
DEN 600.00
Това е достапна

Количина на стоки


Опис : -
* Полу-метални соединенија работи и во сите услови.
* Има висока отпорност на топлина и други елементи.
* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.
* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.
Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.
Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена/наплата на гаранција.
Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети! 347/347/196 Оваа точка одговара : ПОБЕДА УЛИЦА ВЕЛОСИПЕДИ Крос-Кантри (2010-2012 Година) Кори Нес Победа Крос-Кантри (2011-2012) Крст Патишта (2010-2012 Година) Чекан (2008-2011) Чекан 8 Топка (2010-2011) Чекан S (2008-2012)
GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!
Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови. Топли или ладни, влажни или суви, висока или ниска брзина, тие го даде истиот постојано сопирање перформанси престануваат по запре.
Препорака : GFY накладките е повеќе погоден за повеќе од 400cc зафатнина мотоцикл
Високи Перформанси Накладките Caracteristics : * Максимална Кочница Запирање На Моќ.
* Надмине ОЕМ Спецификации.
* Мазна кочница "чувство".
* Безбедност rider ориентирани.
* Предност на подолг сопирање живот.
* Повисока отпорност на Топлина стабилност.
* Целосно Азбест Слободни.
* Идеален за брзо велосипедисти.
* Дизајн во КИНА.
За GFY
Шенжен GFY Електронски Бизнис Компанија Ограничен има повеќе од десет години искуство во мотоцикл делови производство и продажба. Ние сме посветени на обезбедување на вас со подобар производ искуство и по-продажбата на услугата. Без оглед на вашите потреби или предлози,можете да не контактирате преку нашата online услуги на клиентите или e-mail. Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.
• Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.
• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
• Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working дена од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање бришат, а понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.
• За превозот безбедно, ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте не директно.
•Ако не го прифати превозот време ,ве молиме да не ни наддавање.
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари за враќање на средствата.
• Добие погрешен точка
• Вие не примате објектот
• Не ви е задоволство објектот квалитет
• Парцела Изгубени
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 21 дена по породувањето.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина.

Основните својства

Година:
2008 2009 2010 2011 2012
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
0.28kg
Објектот Висина:
0.87cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
За EBC FA347+FA347+FA196
Motobike Направи:
победа
Објектот Дијаметар:
7.5cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Должина:
7.5cm
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
Пред FA347 FA347Rear FA196
ОЕМ Кодот:
GFY - FA347+FA347+FA196
Количина:
3 Пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Модел:
Крос-Кантри 2010 2011 2012
модел 01:
Крстот Патишта 2010-2012 Година
модел 02:
Чекан 2008 2009 2010 2011
модел 03:
Чекан 8 Топка 2010 2011
модел 04:
Чекан S 2008 2009 2010 2011 2012
Модел 05:
Кори Нес Победа Крос-Кантри 2011-2012

Додатоци на производот