0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-17 %
1 BUC ЗА DUCATI ЧУДОВИШТЕ 400 2001 2002 2003 2004 2005 2006 СВ СУПЕРСПОРТ 400 1992 1993 1994 1995 1996 1997Front Диск Кочница Роторот

1 BUC ЗА DUCATI ЧУДОВИШТЕ 400 2001 2002 2003 2004 2005 2006 СВ СУПЕРСПОРТ 400 1992 1993 1994 1995 1996 1997Front Диск Кочница Роторот

DEN 4084.00
DEN 4920.00
Това е достапна

Количина на стоки


Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 420 нерѓосувачки челик. Високо Квалитетен материјал. Дупчиња роторот обезбедува вода и кал се разделија брзо кога сопирање Бои : ЦРНА и ЗЛАТНА Завртки дупка : 6 Димензија : Надворешниот Дијаметар : 32 CM Диск Дебелина : 0.5 CM Fitment :
ПОМЛАД СП
350
91-93
ПРЕД - L
ЧУДОВИШТЕ
400
94-99
ПРЕД - L
ЧУДОВИШТЕ
400
01-06
ПРЕД - L
СВ СУПЕРСПОРТ
400
92-97
ПРЕД - L
СВ СУПЕРСПОРТ ЈУНИОР
400
92-97
ПРЕД - L / R
ЧУДОВИШТЕ
600
94-02
ПРЕД - L
СВ СУПЕРСПОРТ
600
94-00
ПРЕД - L Пакет се Вклучени : 1 BUC x Предни Диск Сопирачки Роторот.

Основните својства

боја:
Злато, Црна
Бренд Име:
ARASHI
Специјални Функции:
предни диск сопирачки
Објектот Дијаметар:
32cm
Материјал Тип:
AISI 420
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
000inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Тежина:
1.8kg
Објектот Должина:
000inch
Motobike Направи:
Ducati
Име На Модел:
DBS1014W
Модел:
DBS1014W
Fitment:
01-06 ЧУДОВИШТЕ 400;92-97 СВ СУПЕРСПОРТ 400
боја:
Злато и црна

Додатоци на производот