0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Авто Одговара За Infiniti Q50 Q50S Спојлер 2014 2015 2017 Карбонски Влакна Задниот Спојлер Опашка Багажникот Усна Крило Спојлер Автомобил Додатоци

Авто Одговара За Infiniti Q50 Q50S Спојлер 2014 2015 2017 Карбонски Влакна Задниот Спојлер Опашка Багажникот Усна Крило Спојлер Автомобил Додатоци

DEN 3741.00
DEN 4156.80
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Спојлери
Објектот Ширина:
20inch
Модел Година:
2014-2017
Објектот Должина:
90inch
Infiniti Q50-Година:
2014,2015
Осветленост Дел Број:
NO
Другиот Дел Број:
NO
Поставување на Возило:
Автомобил опашка багажникот
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Висина:
10inch
Infiniti Модел:
Q50
Специјални Функции:
Најубаво украсени
За Возило Брендови/Модел:
Infiniti
Име На Модел:
Q50
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Производителот Дел Број:
NO
Поставување на Возило:
купи назад да се направи боја

Додатоци на производот