0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Автомобил Стил ABS Автомобил Задните Покривот Подигање Усна Спојлер Крило за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф VII MK7 НЕ GTI Р 2014-

Автомобил Стил ABS Автомобил Задните Покривот Подигање Усна Спојлер Крило за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф VII MK7 НЕ GTI Р 2014-

DEN 2324.00
DEN 2582.40
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Спојлери
Фолксваген Модел:
Голф
Објектот Ширина:
20inch
Модел Година:
2014-2016
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
90inch
Голф-Година:
2015,2014
Осветленост Дел Број:
NO
Другиот Дел Број:
NO
Поставување на Возило:
Автомобил опашка багажникот
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Висина:
10inch
Специјални Функции:
Најубаво украсени
Објектот Тежина:
2.5kg
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
NO
Име На Модел:
mk7
Поставување на Возило:
купи назад да се направи боја

Додатоци на производот