0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
A3 S3 RS3 Sline Карбонски Влакна Задните Покривот Крило Спојлер за Ауди А3 S3 RS3 S Линија Седан 2014-2017

A3 S3 RS3 Sline Карбонски Влакна Задните Покривот Крило Спојлер за Ауди А3 S3 RS3 S Линија Седан 2014-2017

DEN 6437.00
DEN 6848.16
Това е достапна

Количина на стоки


Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци . Ние САМО полнење цена + превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни такси и ние нема да бидеме одговорни за било царински прашања. Ако имате прашања во врска со сопствени данок, ве молиме контактирајте со вашиот локален обичај канцеларија пред да конкурираат.
A3 S3 RS3 Sline Карбонски Влакна Задните Покривот Крило Спојлер за Ауди А3 S3 RS3 S Линија Седан 2014-2017
1. Материјал : Јаглерод влакна
2. Одговара за Ауди А3 S3 RS3 Седан 2014-2017
3. 3 M лента вклучена инсталација одлична fitment
Совети :
Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци!
Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или употреба Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме превозот попуст на некои од производот
Превозот :
Ние, нормално, ќе испраќање вашата нарачка во рок од 2-10 работни дена зависи од акции ниво, како е можно цел е предаден, ќе листата на следење на број на вашата нарачка детали страна, доколку постои било каков проблем во врска со превозот, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Подолу покажува проценка време на испорака за различни курир : -
- Fed Ex : 7 до 10 работни дена
- ПРЕГЛЕДИ : 7 до 10 работни дена
- ЕМС : 10-14 дена
- DHL : 10-14 дена
- Кина пост : 15-21 работни дена
Одложувањето е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги. Понекогаш обичај ќе се одржи редот за случајна проверка, исто така, контактирајте ги вашите локални поштенски услуги за да видите дали постои било каква меѓународна incoming mail.
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат. Објектот бидат вратени/разменуваат само ако предмети се наоѓаат избега или погрешно објект на
пристигнување. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за
размена. Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing. Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување. Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќа

Основните својства

Тип На Објект:
Спојлери
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
10inch
А3-Година:
2015,2014
Модел Година:
2014~2017
Објектот Висина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Име На Модел:
Ауди А3 седан
Производителот Дел Број:
за Ауди А3 задните усна
Осветленост Дел Број:
За Ауди А3 покривот спојлер
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Специјални Функции:
за Ауди А3 задните покривот крило
Audi Модел:
A3
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Другиот Дел Број:
за ауди А3 Врвот спојлер
Бренд Име:
HastonSportsline
Објектот Тежина:
2.5kg
Fitment:
за Ауди А3 задните трупот крило
Година:
2014~2017
Тип На Објект:
автомобил спојлер
Материјал:
Карбонски Влакна
Состојба:
100% Сосема Нов
реден број:
HAAUDIA353-2
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
Audi

Додатоци на производот