0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
Tekcam Еластична Градите Рака Планината За да Одат про Херој 4 3+3 2 За Xiaomi yi 4k За Eken H9 Акција Камера Додатоци

Tekcam Еластична Градите Рака Планината За да Одат про Херој 4 3+3 2 За Xiaomi yi 4k За Eken H9 Акција Камера Додатоци

DEN 66.00
DEN 91.20
Това е достапна

Количина на стоки

Прилагодливи Еластична Градите Рака Појас Тело Планината За да Одат Про Херој 4 3+3 2 За Xiaomi yi 4k За Eken H9 Акција Камера Додатоци Производ Функција :
1.Сосема нов и висок квалитет.
2.Планината камерата на градите и пука рака слободни.
3.Може да оди да се во вода, погоден за нуркање на сурфање и анти-пропадна, насекаде.
4.Издржлив и лесен тежина.
5.Удобен, целосно прилагодливи се вклопува во сите облици и големини, вклучувајќи ги и над голем јакни. Опис на производот :
1.100% Сосема нов и висок квалитет.
2. Adjuatable градите рака се применуваат за да носат или градите, посебно перспектива да ги фотографира екстремни спортови.
3.Флексибилни и заклучување тока,лесен за инсталација и отстранување,може да земе слика на пригоден начин.
4.Лесно ракување и прилагодливи дизајн за подобро користење.
5.Ви дава "пониска од шлемот" поглед на акција.
6.Обезбедуваат извонредно искуство. Пакетот вклучува :
1 x Градите Тело Рака
Обично,сите стоки се во акцијата, да ќе се организира во рок од 3 дена.
Сите стоки се сосема нови.
Важно
1 објектот ќе биде прогласен за да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки.
Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на обичај, но ве молиме да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки или локален данок.
Исто така, можете да оставите порака со нас за да ја вредноста што сакате да се стави.
2 Ние секогаш се труди да ги задоволи вашите барања.
Но, ако имате било каков проблем по приемот на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со апликации, е-пошта или Whatsapp, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа, и да работат со вас за да го реши проблемот.
Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.
Гаранција
Секој објект е тестиран пред пратката. Но, доколку ставката што сте го добиле се уште е дефектен, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе испрати нов или да се најде добар начин да се реши тоа. Ве молиме Не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации пред комуникација со нас, секој проблем може да се реши по сите. Право?
Повратни информации
1 Кога сте задоволни со вашиот објект, а пет ѕвездички повратни информации ќе бидат високо ценети.
2 ако , поради некоја причина не сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.
Политика на враќање
Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно по добивањето.
Ако никакви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас на прво место.

Основните својства

Бренд Име:
TEKCAM
Материјал:
Најлон
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,EKEN,Sjcam,Garmin,GoPro
Број На Модел На:
Градите на рака за Gopro херој 4
Тип:
Ремени & Месеци
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
xiaomi yi/gitup
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
испорака ден:
1~3 Дена
Пакет:
ЈП Торба
Тип:
Градите на рака
За Go Pro Камера:
За Go Pro херој 4 3+3 2

Додатоци на производот