0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
DL DSJ01 Достав канцелариски цртан филм геометриски спојувач шарени мода студент Мини спојувач медиум

DL DSJ01 Достав канцелариски цртан филм геометриски спојувач шарени мода студент Мини спојувач медиум

DEN 109.92
Това е достапна

Количина на стоки


100% Сосема Нов. Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × спојувач Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група. Превозот : Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање; 2. Ве молиме пополнете во нашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! Сите предмети ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса ?Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни денот на уплатата примена. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. ?Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. ?Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Топло совет : на пакувањето на производот информациите содржани во нумеричка вредност за проценка вредност, само за референца; и физички пакување има малку отстапување, специфична големина на вистински пакување кутија

Основните својства

Бренд Име:
Достав

Додатоци на производот