0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
852 Топол воздух пиштол Rework Станица дигитален дисплеј Дигитални електронски одржување алатки за Лемење Станица 110V/220V пиштол моќ 400W

852 Топол воздух пиштол Rework Станица дигитален дисплеј Дигитални електронски одржување алатки за Лемење Станица 110V/220V пиштол моќ 400W

DEN 4416.00
Това е достапна

Количина на стоки


852 Топол воздух пиштол Rework Станица дигитален дисплеј Дигитални електронски одржување алатки за Лемење
Станица 110 V/220 V пиштол моќ 400 W
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : Станици За Лемење
Модел : 852
Напон : 110 V / 220 V
Фрекфенција : 50 / 60 Hz
Топлина пиштол моќ : 400 W
Топол воздух пиштол температура опсег : 100-480 ℃
Вакуум притисок : 23 L / мин
Греење на елемент : керамички метал топла core
Вакуум тип : дијафрагмата посветен пумпа
Пакување големина : 33 * 27.5 * 19cm
Тежина : 5kg
Answer : ___________________________ Note : 110 V напон не е во парк, прилагодена да се земе 10 работни дена
ПРОИЗВОД :
852 Топол воздух пиштол Rework Станица Температура дигитален дисплеј Дигитални електронски одржување алатки со НАС plug да се користи со широк спектар на воздухот млазници за прецизност reworking.
Микропроцесори контролирани.
Вклучува струење за метар прецизни прилагодување на струење стапка.
Вградениот сензор на температура на која обезбедува постојана температура, без оглед на струење варијации.
Уникатен 15 минута auto standby режим на спиење со обновување на функција.

Основните својства

боја:
110V, 220V
Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
852
is_customized:
No
Број На Производ:
FC1439
Име:
Станици За Лемење
Модел:
852
Напон:
110V/220V
Фреквенција:
50/60 Hz
Топлинска моќ пиштол:
400W
вакуум притисок:
23L / мин
греење на елемент:
керамички метал топла core
Пакување големина:
33 * 27.5 * 19cm
Тежина:
5kg

Додатоци на производот