0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
WORTHBUY 1 Пар на 304 Нерѓосувачки Челик Кинески Фрај стапчиња за јадење Анти-Прескокнете Долго Постапува Обновливи стапчиња за јадење Кујна Храна Стапови Hashi

WORTHBUY 1 Пар на 304 Нерѓосувачки Челик Кинески Фрај стапчиња за јадење Анти-Прескокнете Долго Постапува Обновливи стапчиња за јадење Кујна Храна Стапови Hashi

DEN 144.00
DEN 179.52
Това е достапна

Количина на стоки


WORTHBUY 1 Пар на 304 Нерѓосувачки Челик Кинески Фрај стапчиња за јадење Анти-Прескокнете Долго Постапува Обновливи стапчиња за јадење Кујна Храна Стапови Hashi
Функција :
1.Долго постапува стапчиња за јадење.Погодно за пржена храна.Вашиот мал кујнски помошник.
2.304 Нерѓосувачки челик материјал.Мазна површина и доброто форма.
3.Топлинска изолација и Анти-Прескокнете.Дизајн за Чувство.
Детали :
Бренд Име : WORTHBUY
Место На Потекло : Guangdong,Кина
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Боја : Sliver
Облик : Заоблени
Тежина : 54g
Големина : 36cm x 1.6 см
Пакетот Вклучува :
1 Пар x Chopstick
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay,кредитни картички и така натаму.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по целосната уплата.
Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од Кина Пост Воздухот,Хонг Конг Воздух mail. Овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде,Нормално на shippment на светот се користи да се земе 15 до 40 работни дена.(во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS,UPS-от,DHL,Fedex.Цената е повисока од стандардните поштарина.Ако сакате пост со Брзи класа логистика, ве молиме контактирајте со нас.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Основните својства

Flatware Тип:
Стапчиња за јадење
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,SGS
Количина:
Еден Пар
Бренд Име:
WORTHBUY
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
A27014
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
боја:
sliver
Обликот:
заоблени
Стил:
кинески
Тежина:
55g
Големина:
36 x 1.6cm
Применливи прилики:
Кампување,Ресторан,Кујна И Дома
детали 1:
Фрај Стапчиња За Јадење
детали 2:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Стапчиња За Јадење
детали 3:
36cm Долго Постапува стапчиња за јадење

Додатоци на производот