0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Staples 10 Сребро Метал Staples Канцеларија Спојувач Pin Канцелариски Stapling Обврзувачки Сврзувачки Елементи Graffette Metallo Grapadora

Staples 10 Сребро Метал Staples Канцеларија Спојувач Pin Канцелариски Stapling Обврзувачки Сврзувачки Елементи Graffette Metallo Grapadora

DEN 622.08
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Бренд Име:
KW-ТРИО
боја:
Сребро.
Жица Мерач:
0.5 mm
Жица Материјали:
Метал
Главен Големина:
Број 10
Круна Ширина:
8.4 mm
Нога Должина:
5.00 mm
Број На Модел На:
Број 10
Тип:
Нормално Главен

Додатоци на производот