0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Сооднос 50:1 Насочена Stepper Моторни Nema23 L112mm 4.2 A 1.8 степен Менувачот Брзина Редуктор Возачот CNC Рутер за Полнење

Сооднос 50:1 Насочена Stepper Моторни Nema23 L112mm 4.2 A 1.8 степен Менувачот Брзина Редуктор Возачот CNC Рутер за Полнење

DEN 4469.00
DEN 4704.00
Това е достапна

Количина на стоки

Сооднос 50 : 1 Насочена Stepper Моторни Nema23 L112mm 4.2 A 1.8 степен Менувачот Брзина Редуктор Возачот CNC Рутер за Полнење
Пакет Се Вклучени :
1 x Stepper Моторни 57 HS7630 RV30 G50
1 x Црв Менувачот 50 : 1
1 x Stepper Возачот MB450 A
1. Stepper Моторни 57 HS7630 RV30 G50 Параметри : Тип : хибрид Фаза : 2 чекор агол : 1.8 степен Номинална Струја : 3А Држи вртежен момент : 1.8 Nm Аретир Troque : 6 N.cm Моторни Должина : 76mm Моторни Жица : 4 Тежина : 1.5 килограми
2. Stepper Возачот Параметри :
3. 3. Црв Менувачот Параметри :
Црв Опрема Редуктор Спецификација :
Тип : NMRV030 Плоштадот Страната Црв
Излез вратило 14mm

Основните својства

Тип:
Хибрид
сертификација:
CCC,CE,ISO
Фаза:
2
Чекор Агол(степени):
1.8
Бренд Име:
ToAuto
Тековната / Фаза:
4.2 A
Број На Модел На:
57HS11242RV30G50
Одржување На Вртежен Момент:
1.8 NM
Опрема Радио:
20
Редуктор тип:
NMRV30
Stepper Моторни Должина:
112MM

Додатоци на производот