0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-29 %
BellyLady Вратот Кавга Ролна Хартија Коса Професионални Сечење Фризерски Салон Јака Додаток Necks Покривање

BellyLady Вратот Кавга Ролна Хартија Коса Професионални Сечење Фризерски Салон Јака Додаток Necks Покривање

DEN 98.00
DEN 138.72
Това е достапна

Количина на стоки


Опис :
Предмет тип : Вратот Хартија
Примена : Фризура
Големина : 35 * 6.5 см
Тежина : 70g
Рок на траење : 6 месеци
Боја : Бела
Карактеристики
Добра еластичност
Помалку лепак
Потреба за фризура
Еднократна употреба
Пакетот вклучува :
1 * Вратот Хартија
Answer : ___________________________ Note :
1-2cm грешка може да постои поради рачни мерења, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Боите отстапување може да се разликуваат поради различните monitor settings.
Ние ви обезбеди најдобар производ и услуга. Ако имате било каков проблем, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе го реши проблемот ПОБРЗО. Ви благодарам многу.

Основните својства

Тип На Објект:
Стил Додаток
Големина:
35 * 6.5cm
Бренд Име:
BellyLady
Број На Модел На:
PBE_00UI
Материјал:
вратот хартија
Тип На Објект:
Вратот Кавга Ролна Хартија

Додатоци на производот