0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
LZONE - БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Автомобил Браник Лента Заштитник Guard Агол Несреќа Трим Заштита Вратата Чувари Усна Deflector 2 парчиња JR-FBL01

LZONE - БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Автомобил Браник Лента Заштитник Guard Агол Несреќа Трим Заштита Вратата Чувари Усна Deflector 2 парчиња JR-FBL01

DEN 410.00
DEN 431.52
Това е достапна

Количина на стоки


LZONE ТРКИ - БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Автомобил Браник Лента Заштитник Guard Агол Несреќа Трим Заштита Вратата Чувари Усна Deflector
2 парчиња Црно Бела JR-FBL01
2 парчиња/сет за во автомобил анти-судир лента браник заштитник
Материјал : силикон гума
Одговара за : Универзална
Големина : како што покажува во слика
Карактеристики :
1. Во сообраќајна несреќа бар ќе биде поставено на предната страна на возилото и потоа, да може ефективно да се спречи несреќа предизвикана поради повреда автомобил
2.Со двострано лепливи ленти, Ставете на Автомобил Тело постабилна
3. Лесно се инсталира, Материјал со Висок квалитет, Издржливи,Водоотпорен, Не исчезнат
4. одговара за сите видови на автомобили
Забелешка : за да ја задржите вашиот автомобил среди пред pasting се Избегне перење на вашиот автомобил во 48 часа по pasting Ако температурата е под 0 Степен,
Ве молиме топлина тоа пред pasting да бидете сигурни дека на нејзината stickiness.
Пакет се вклучени :
1*2 ПАРЧИЊА/Set Заштитник(без мало кутија)
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.
Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци.
Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате.
Професионалната инсталација се препорачува.

Основните својства

Бренд Име:
LZNE
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
силиконската гума
Модел Година:
Универзална
Име На Модел:
FBL01
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Тип На Објект:
Стил Украси
Точка име :
Автомобил Браник Лента Заштитник
боја:
црна/бела
Материјал:
силиконската гума
CUSTOMERIZED:
Yes
ОДГОВАРА ЗА:
Универзална
Дел Бр.:
FBL01
KEYWORD1:
Автомобил Браник Лента Заштитник
KEYWORD2:
Автомобил Браник Лента Заштитник
KEYWORD3:
Автомобил Браник Лента Заштитник

Додатоци на производот