0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Евтини Стомак Танц Хривнија За Дами Мулти Боја Рака Синџир Убавината На Жените Професионални Ballroom Женски Пол N2028

Евтини Стомак Танц Хривнија За Дами Мулти Боја Рака Синџир Убавината На Жените Професионални Ballroom Женски Пол N2028

DEN 379.20
Това е достапна

Количина на стоки


Почитувани : Оваа облека вклучуваат хривнија

Основните својства

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DN2028
Бренд Име:
Танцување Ное
Материјал:
Spandex,Полиестер
боја:
Сина
За:
Дами
Вклучуваат:
1*Хривнија
активност:
Стомакот/Конкурентна/Перформанси/Ballroom
Известување:
Оваа облека вклучуваат само едно парче нараквица,не се вклучуваат други

Додатоци на производот