0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Нови сомот Жените стомак танц костим стомакот танцување облека bellydance врвот+здолниште одговара S M L X32

Нови сомот Жените стомак танц костим стомакот танцување облека bellydance врвот+здолниште одговара S M L X32

DEN 1919.00
DEN 2132.16
Това е достапна

Количина на стоки


Стомакот Танцување Облека Ориентален танц
Производ Функција :
1.100% нов Бренд и Висок Квалитет
Големина S M L
S врвот 39cm здолниште 95cm градите 111cm хип 82cm половината 71cm за 40-49kg жена
М врвот 41cm здолниште 98cm градите 115cm хип 86cm половината 75см за 49-60kg жена
L врвот 43cm здолниште 101cm градите 119cm хип 90cm половината 79cm за 60-72kg жена
Забелешка 1cm =0.39 инчен Pls дозволете 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење ,ви благодариме
ако не се сигурни за големината pls снабдување со својата висина ,тежина ,градите ,половината ве советуваме за вас драги
Едноставен и секси дизајн, одговара за стомак танц, потребно Е костим за стомак танц љубовник
Пакет Се Вклучени :
Само врвот+здолниште со шорцеви (не се вклучат и други)ако ви треба другите ,pls контакт
Слика Шоу

Основните својства

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
X32
Објектот нема:
X32
Ткаенини:
Сомот
Големина:
S, M, L

Додатоци на производот