0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Девојки Симпатична Обетки Вистински 925 Sterling Silver Студ Earring Мода Ветерници Earring Жените Накит, Додаток Трговија На Големо

Девојки Симпатична Обетки Вистински 925 Sterling Silver Студ Earring Мода Ветерници Earring Жените Накит, Додаток Трговија На Големо

DEN 180.00
DEN 239.52
Това е достапна

Количина на стоки


Опис : Сребро earring, студ earring, симпатична earring
Материјал : 925 sterling silver
Нето Тежина : 1.7 g/пар
Пакување : OPP вреќа
Превозот : Превозот бесплатно
Девојки Симпатична Обетки Вистински 925 Sterling Silver Студ Earring Мода Ветерници Earring Жените Накит, Додаток Трговија На Големо

Основните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Romad
Обликотшема:
Инсекти
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
Ute5072
Материјал:
925 Sterling silver
Материјал:
925 Sterling silver
Прилики:
Секојдневно носење / Подарок / Предлог / денот на Вљубените
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Подарок за:
Мајка / Девојка / Сопруга / Ќерка / Женски пријатели / Себе
превозот:
превозот бесплатно
Тип:
Сребро earring, студ earring, симпатична earring

Додатоци на производот