0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Моден Шарени Акрилик Зебра Голем Круг Уво Studs Банкет Партија Жените Обетки

Моден Шарени Акрилик Зебра Голем Круг Уво Studs Банкет Партија Жените Обетки

DEN 62.40
Това е достапна

Количина на стоки


Спецификации :
Креативни шарени и зебра круг уво studs за жените.
Одличен додаток за да се направи што повеќе шармантна и привлечна.
Погоден за свадба, вечер партија и повеќето прилика.
Тип : Обетки
Пол : Жените
Стил : Мода
Материјал : Акрилик
Прилики : Вечер Партија, Банкет, Подарок, Датира, Клуб, итн
Карактеристики : Тркалезна Форма, Шарени & Зебра Шема, Студ Обетки
Големина : 3.4 cm/1.34" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 Пар Обетки

Основните својства

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Обетки
Earring Тип:
Студ Обетки
Бренд Име:
BLUELANS
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
is_customized:
No
Број На Модел На:
29853
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Акрилик

Додатоци на производот