0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Нови Снегулка CZ камен студ обетки мода накит подароци за жени, девојки ААА Кубни Циркони деликатна Врвен квалитет Студ обетки

Нови Снегулка CZ камен студ обетки мода накит подароци за жени, девојки ААА Кубни Циркони деликатна Врвен квалитет Студ обетки

DEN 171.84
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики :
Име : Мода Циркон Свадба Обетки
Бренд : 100% Сосема Нов
Пакување : еден пар во opp вреќа Со Црн Сомот Торба
Обетки Големина : 1.7*1.7 cm
Тежина:5.2 g Боја : Бело Злато Позлата S925 Sterling silver игли Анти-алергија Повод : Годишнина Ангажман Подарок Партија Свадба
Enviromental Стандард : Nickle слободни,Доведе Слободни,Кадмиум Слободни

Основните својства

Метална боја:
Platinum Позлатен
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
XF110701
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
снегулка
PartyKeywords:
Јасно CZ Снегулка Жените Мода Earring
Мин. цел:
1 Пар бесплатен превозот во Светот
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
Жените
Цел Процес На Времето:
цел ќе биде предаден во рок од 48 часа
Облечен Accasion:
Запознавање,Дневна,Партија
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга
Метали Тип:
бело злато позлатен
карактеристика на производот:
S925 Фунта сребрена игла Анти-алергија

Додатоци на производот