0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-14 %
EK564 Нова Мода Мали Мали Mujer Brincos Целосна Кристал Јазол Студ Обетки за Жените Уво Накит Boucles d'oreilles bijoux

EK564 Нова Мода Мали Мали Mujer Brincos Целосна Кристал Јазол Студ Обетки за Жените Уво Накит Boucles d'oreilles bijoux

DEN 17.00
DEN 19.68
Това е достапна

Количина на стоки


Производ : Мода жени/мажи девојка earring накит за подарок Боја : сребро големина : 1*1cm Материјал : алуминиум Количина : 1pair Пакување : OPP пакет
Превозот :
Цел $5 ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Цел>= $5 ,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
или Ali Express Стандард за Испорака
или Epacket, САД)
Цел>= $150 , International Express( како на пример, DHL,EMS,Aramex или други комерцијални Курир,Освен Оддалечените Области)
ние прифаќаме пад на превозот
Се враќа :
Ние нудиме 100% задоволството на вашето купување,Парите назад беше гарантира на сите наши објекти,Во случај дека не сте задоволни со тоа,ние wll процесот на наплата откако ќе се врати тоа.Колку што предмети се во иста состојба,но, превозот цена ќе на вашата страна.ни e-mail секогаш кога имате било каков проблем со предмети да ви донесе од нас,па ве молиме немојте само да ни остави лош повратни информации.
Забелешки :
еве некои предлог за чување на вашиот накит да ги задржи во добра состојба за подолго време.
1.ве молиме не го ставајте вашиот накит во пот рака или да ги стави во вода.
2.ве молиме не го носат истиот оној накит, за цело време,го користите вашиот различни накит за возврат.
3.стави во кутија за накит кога ќе не носи тоа,да ги задржи од влажен воздух и прашина.
3.ве молиме да не се судираат со други тешко предмети.
благодарение толку многу за вашето трпение!

Основните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
бакарни легури
Број На Модел На:
студ earring за жени
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
guangtuo
bijoux:
mujer Brincos
steampunk обетки:
Цвет Earring
pendientes:
Кристал Earring
Orecchini:
oorbellen
уво накит:
Boucles D'oreilles
панк обетки:
висок квалитет обетки
Подарок за Денот на вљубените:
минималистички обетки
Европската Американски стил earing:
моден накит
Моден Жените Накит:
едноставни обетки
темперамент earring:
обетки за жени

Додатоци на производот