0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
LNRRABC Доброто Бисер Мода Накит Студ Обетки Популарни Доброто Алергија корејски Златна и Сребрена Нов Стил Црвениот Едноставна Девојки

LNRRABC Доброто Бисер Мода Накит Студ Обетки Популарни Доброто Алергија корејски Златна и Сребрена Нов Стил Црвениот Едноставна Девојки

DEN 34.00
DEN 37.44
Това е достапна

Количина на стоки

Почитувани Купувачи :
1. Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги. ако сте примиле производ има било каков проблем,не отвори спорот директно,не ја потврдуваат производи директно,ве молиме контактирајте со нас на прво место .Ако се отвори
спорот,aliexpress ќе треба многу долго време да се реши тоа и Отпад од вашето драгоцено време . Па ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им даде сте задоволни одговор Веднаш .
2 . Ако на рокот за испорака е да дојдат, но се уште не добиете вашата нарачка, ве молиме контактирајте ме за да се продолжи времето за испорака. Ви благодариме за разбирањето!
3 .Ако не можете да ги пратите на вашиот пакет,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви кажам каде е тоа,и ве молиме да не се отвори спорот,се надеваме на вашето разбирање,ви благодарам.
Количина : 2 ПАРЧИЊА/Пар
Тип : Студ Обетки
Материјал : Алуминиумски,Бисер
Боја : Црвена,Златна,Сребрена
Пол : Женски
Стил : Мода
Heigth : About2cm
Тежина : About5g
Плаќање :
Прифатени методи за плаќање во Моментов, што може да се плати со Кредитна Картичка Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер . Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во
во иднина(како да се плати,ве молиме кликнете here : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html)
Превозот : ве молиме, користете го овој линк за да пратите вашиот парцела "http : //ntrack.sellerstool.com/"
превозот начин превозот време на превозот надомест
Кина Пост Воздух Mail 15-50 дена бесплатен превозот
DHL 5-8 дена зависи од тежината
EMS 6-9 дена зависи од тежината
ПРОЗОРЦИ 5-8 дена зависи од тежината
Враќање : За било која причина не сте задоволни со предмети. Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање
во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот. ако објектот е неисправен. Ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот
метод на плаќање.
Увоз политики :
увозни давачки,даноци и давачки не се inculded во објектите цена или на превозот обвиненија,овие трошоци се buyrs' одговорност.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со објектот.и нашите услуги. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен feebdback .со пет ѕвездички, ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации , ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.

Основните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Пол:
Жените
Бренд Име:
LNRRABC
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Назад Наоѓање:
Притисни-назад

Додатоци на производот