0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
ZS 2018 Цвет Ѕвезда во Облик на Студ Обетки За Жените Сјајна Кристал Мали Уво Studs Женски Уво Додатоци Накит Обетки

ZS 2018 Цвет Ѕвезда во Облик на Студ Обетки За Жените Сјајна Кристал Мали Уво Studs Женски Уво Додатоци Накит Обетки

DEN 178.00
DEN 236.64
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
ZS
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Број На Модел На:
Студ Обетки
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Големина:
0.7 мм*10мм*7mm
Обликот:
Цвет+Ѕвезда
Материјал:
Кубен Циркони+ Сребро.
Occassion:
свадба / партија / Дневно / Office / Подарок

Додатоци на производот