0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
XIYANIKE Гроздобер Исклучителна Кристал Пеперутка Студ Обетки За Жените Изјава Earring Накит 2018 Нови Bomemian Стил E1578

XIYANIKE Гроздобер Исклучителна Кристал Пеперутка Студ Обетки За Жените Изјава Earring Накит 2018 Нови Bomemian Стил E1578

DEN 107.00
DEN 152.16
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E1578
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Бренд Име:
xiyanike
Цел износ:
Повеќе од 8 долари потоа Бесплатен превозот
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина (Копно)
Повод:
Годишнината Engageme Подарок Партија Свадба
Боја:
Како се покаже Слика
Пакување:
OPP вреќа
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes

Додатоци на производот