0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-52 %
Chereda 925 Фунта Сребро Обетки Отпечаток Ротирачки Шупливи Сребро Мода Лавиринт Квадратен Облик Млада Девојка Рок Додатоци

Chereda 925 Фунта Сребро Обетки Отпечаток Ротирачки Шупливи Сребро Мода Лавиринт Квадратен Облик Млада Девојка Рок Додатоци

DEN 51.00
DEN 105.60
Това е достапна

Количина на стоки


14761

Основните својства

Бренд Име:
chereda
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Плоштад
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Earring
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
No
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
stytle:
Класични,Модерни,Панк,Хип
Количина:
1pair
Пол:
Деца, Жени,Девојки,љубовник
Име на производ:
Засекогаш earring
обетки ѕвезда:
моден обетки
Повод:
Свадба, Забава, Роденден
квалитет:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
боја:
Сребро.

Додатоци на производот