0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-32 %
Лејди Обетки природните слатководни 925 чисто сребро свежа вода за бисери црвен дијамант Уво Studs earring бел високо-одделение Благородништвото Жени

Лејди Обетки природните слатководни 925 чисто сребро свежа вода за бисери црвен дијамант Уво Studs earring бел високо-одделение Благородништвото Жени

DEN 940.00
DEN 1382.88
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
Прекрасна Парична Казна
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Назад Наоѓање:
Завртка-назад

Додатоци на производот