0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-27 %
PPG&PGG Макси Нерегуларни Tassel Студ Шарм Изјава Долго Earring За Жените Топла Продажба Кристал Свадба Накит трговија на Големо

PPG&PGG Макси Нерегуларни Tassel Студ Шарм Изјава Долго Earring За Жените Топла Продажба Кристал Свадба Накит трговија на Големо

DEN 153.00
DEN 209.28
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
PPG&PGG
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Број На Модел На:
EE041
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
накит стил:
Обетки
боја:
како фотографии
Тежина:
21g
Материјал:
Кристално
клиенти логото:
на располагање
grender:
Жените
Потекло:
Yiwu,Жеџијанг,Кина
Повод:
Годишнина,Свадба,Забава,Подароци
Стил:
tassel обетки

Додатоци на производот