0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
2018 нови еколошки легура накит мода се зголеми златни обетки едноставна 8 облик на извртени се зголеми златни обетки

2018 нови еколошки легура накит мода се зголеми златни обетки едноставна 8 облик на извртени се зголеми златни обетки

DEN 297.00
DEN 312.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dower мене
Метали Тип:
Метални Легури
Број На Модел На:
AKE020
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка

Додатоци на производот