0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
2018 Нови Корејски Накит Мода Обетки Женски Пердув Brincos Oorbellen Самовила Круг Геометриски Обетки За Жените Oorbellen

2018 Нови Корејски Накит Мода Обетки Женски Пердув Brincos Oorbellen Самовила Круг Геометриски Обетки За Жените Oorbellen

DEN 53.00
DEN 81.12
Това е достапна

Количина на стоки


[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[45752]
[xlmodel]-[производи]-[8888]
[xlmodel]-[custom]-[45749]
[xlmodel]-[custom]-[45749]
[xlmodel]-[custom]-[8888]
Почитувани купувачи :
1.Бесплатни Поморски Транспорт политика
> $ 7, Пост Воздух Mail / Epacket
> $ 150, Превозот од DHL / ФЕДЕКС / UPS / Aramex ( освен оддалечена област ,pls контактирајте со нас за детали. )
* Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика, висока сезона, лошите временски услови може да го одложи).
* EMS / e Packet време на испорака : 7-15 дена.
2.Ако сте задоволни со нашата стока, pls не заборавајте ја напушти 5 ѕвезди повратни информации за нас .,ако не,pls не контактирате на време, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот!
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[45750]
[xlmodel]-[custom]-[8888]
1.плаќање
Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам.
2.Ние ќе го организира превозот по вашата исплата ,pls бидете сигурни дека вашиот плаќаат успех пред да се затвори страница.
3.Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија.
Превозот
1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле.Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување, се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време, ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како : DHL,Fedex,EMS,UPS-от. Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање!
3.Ако вашата вкупна цена е повеќе $150.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса .
Покрај тоа, вашата цел не е повеќе $150.00,но сакате да ги добиваат побрзо, ок,нема проблем, ние се уште може да брод од нив се Изразат , но треба плаќаат екстра $20.00 поштенски
Повратни информации
1.Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите некој денар во .било на трансакции
[xlmodel]-[custom]-[45751]
[xlmodel]-[custom]-[8888]
обетки накит earring earing обетки за жените earings brincos сребро обетки pendientes oorbellen earing обетки со камења обетки виси накит brinco tassel обетки студ обетки денот на вљубените подарок обетки за жените обрачот обетки earings мода накит долги обетки уво ткаенината boucles doreilles pour les femmes orecchini пирсинг boucle doreille femme 2018 костим накит обетки обетки tassels обетки прстени

Основните својства

Бренд Име:
qiaoyue
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Пердув
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
No
Број На Модел На:
Earring
Метали Тип:
Цинк Легура
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Процес На Преработка:
Инкрустирани кристално
Тип:
Обетки
Обетки:
Brincos
обетки за жени:
Earring
earings мода накит:
brincos 2018
Метали Тип:
Earring

Додатоци на производот