0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
Sdr Сад За Перење Алатка Сапун Диспензерот Се Справи Со Refillable Чаши Чистење На Сунѓерот Четка За Кујната Чиста Алатки

Sdr Сад За Перење Алатка Сапун Диспензерот Се Справи Со Refillable Чаши Чистење На Сунѓерот Четка За Кујната Чиста Алатки

DEN 76.00
DEN 89.76
Това е достапна

Количина на стоки

Јадење За Перење Алатка Сапун Диспензерот Се Справи Со Refillable Чаши Чистење На Сунѓерот Четка За Кујната Чиста Алатки
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : сунѓерот+пластика
Боја : како на сликата покажува
Големина : прибл.25x5.5cm/Конверзија : 1cm=0.39 инчен/1 инч=2.54 см
Пластични резервоар за течноста се Справи со
Рачни течни фармацевт четка со замена/ рефил сунѓерот
Refillable и повторно употребливи
Лесно да се чисти храна тенџере пан и други кујнски прибор
Задржи безбедно вашата рака од чистење супа
Пакет се вклучени :
1 x чистење со четка (четка само)

Основните својства

Бренд Име:
SAFEBET
Употреба:
Кујна
Материјал:
Сунѓерот
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
JJ4835-01
Тип На Производ:
Јадење За Перење Алатка
Име на производ:
Сапун Фармацевт
Употреба:
Се Справи Со Refillable Чаши Чистење На Сунѓерот
ip камери 1080p wifi:
Чистење На Сунѓерот Четка За Кујна
Usage2:
кујната чиста алатки
Материјал:
Сунѓерот+Пластика
Големина:
25x5.5cm
Usage3 :
кујнски алатки

Додатоци на производот